poniedziałek, 9 września 2013

 jeszcze sierpniowe:))


więc dzisiaj spędzam dzień w domciu... i dobrze i źle.. dobrze bo w końcu odpocznę, źle bo jeszcze nie wiem co mam zamiar robić.. po za tym dzień bez Damiana nigdy nie jest taki jak powinien być
Fakt, że póki co jeszcze siedzimy w piżamach, z zaspanymi oczami, ale wszystko co dobre szybko się kończy;**

piątek, 6 września 2013

o 17 trzymam kciuki z całej siły!! ;*******




dziś zapowiada się mocno średni dzień... chyba, że po 17 bd miała powód do szczęścia:) mam taka nadzieje! 
ciesze się tylko, że bd mogła najeść się przeróżnymi smakołykami ;) 

poniedziałek, 2 września 2013

I ♥ U





Ze wszystkich zwierząt jeden człowiek umie się śmiać, choć on właśnie ma najmniej powodów. Ale uważam, że najbardziej straconym dla człowieka dniem, jest ten, w którym się nie śmiał. Chociażby z samego siebie czy do samego siebie. Tak, tak od tego można dostać zmarchów i pseudonim kretyna, ale nikt nam przecież nie każe ciągle szczerzyć zębów i pokazywać, że ma się ich miliony. Uśmiech to chyba najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi... A łącząc to w parę ze szczerością wytwarza nam się przepiękna bomba z endorfinami. O ile milej nam się robi gdy ktoś się do nas uśmiechnie... najbliższa nam osoba, sąsiadka, czy sprzedawca za kasą . Nie sposób tego odwzajemnić. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. I może jestem naiwna ale wierzę, że mały uśmiech zmienia świat. A dzięki temu, że teraz poruszyłam temat uśmiechu- bo samo to wystarczy, wytworzyłam w każdym kto to przeczytał hormon szczęścia, który jest naszą wewnętrzną morfiną- zmniejsza ból i wprawia w błogostan. Więc śmiejmy się! Jutro możemy nie mieć czasu.

piątek, 30 sierpnia 2013




i tak będę wracać do tych zdjęć:) w sumie bardzo je lubie:)
tym co kończą już wakacje życzę miłej nauki! a ja za was będę się rozkoszować jeszcze miesiącem wolnego

niedziela, 11 sierpnia 2013

DZIEŃ DRUGI, TRZECI, CZWARTY I PIĄTY

niestety na dniu pierwszym zakończyło się moje notowanie. Ale gdy widzę słońce, wodę, fale i mam najlepsze towarzystwo jakiego mogłabym zapragnąć, nie mogę powstrzymać się od korzystania z tego pełnymi garściami! Książki zasypują mi głowę... wszystkich tym zarażam! I już doczekać się nie mogę kolejnych części "Klątwy tygrysa", coś czuję, że dzięki pozwoleniu na nakręcenie filmu powstanie nam kolejna saga, na punkcie której oszaleją wszyscy. Oby tylko odpowiednio dobrali aktorów! 
-Bardzo mi się podoba, a jak pomyślę, że jeszcze ponad tydzień moja noga nie postanie w domu uśmiech sam rzuca mi się na twarz!




hi hi, 'bombelku' :** uwielbiaaam mojego brata!