W niedziele, ponoć obiad jest tym najważniejszym posiłkiem...
My postanowilismy ten dzień uczcić boskim śniadaniem, a co! coś od życia też nam się należy!:)
Monika w kuchni= poparzone ręce... Tradycji stało się zadość, ale można to też ująć tak.. Cóż za poświęcenie i oddanie, aby mordy się najadły:D
niedziela, 9 sierpnia 2015
Śniadanie mistrzów
sobota, 8 sierpnia 2015
Sleep time
Dzisiaj odwaliłam kawał dobrej roboty! Do tego nic mi sie nie stało:D
Wakacje tego roku nie są dla mnie ani troszeczke łaskawe, o lenistwie moge zapomnieć... Totalnie. -Bardzo dobrze!
Zaletą jest to, że moge być I JESTEM z siebie dumna :) a o to chyba w tym wszystkim chodzi, prawda?
Sleep time, dobrej nocy!
środa, 5 sierpnia 2015
Happy Holiday
piątek, 31 lipca 2015
Namiastka wakacji
Tyle czasu mnie tutaj nie bylo, że aż strach! A tymi słowami ostatnio zaczynam chyba każdy post :)
Nieistotne... Ważne jest to, jak intensywnie spędzam swój wolny czas i jak mało miejsca w moim grafiku jest na lenistwo :D
Najpierw praktyki, później jeziorka, wyjazdy i podróże, longboard, imprezy, grille, nauka francuskiego (chociaż to akurat ostatnio zaniedbałam), spotkania z ulubionymi mordami i oczekiwanie na kolejne, przeplatane pracą i tak w kółko! Uff.. Sporo tego a i tak o połowie zapomniałam :p
Nie mam czasu nawet wrzucić jakiś skromnych zdjęć!
wtorek, 23 czerwca 2015
wygrałyśmy w kinder niespodziance
pozdrawiam fanów, dziękuję za taką wysoką oglądalność, dzięki, że ze mną jesteście, piszę tylko dla Was- ALA :*
fajnie, fajnie, fajnie! rodzinka w komplecie, wakacje tuż za rogiem, no i żaby z nieba lecą! pięknie, na nadmiar zdjęć raczej przy takiej pogodzie narzekać nie będę, niestety. Ważne, że zaczyna się ten najmilszy sezon i prawdopodobnie będę coraz bardziej szczeeenśliwa :Dodpoczynek
oj, dawno nic nie pisałam... chyba wyszłam z wprawy :)
do tego teraz raczej nie należę do tej partii ludzi, którzy mogą sklecić cos mądrego, na pewno nie o tej godzinie.
ogólnie... jest fantastycznie- zaczęło się lato, za oknami niebo nam się popłakało i cos tego ocieplenia klimatu nie odczuwam, mimo tego jestem szczęsliwa, w końcu odpoczywam.



