niedziela, 15 lutego 2015
czwartek, 12 lutego 2015
przedwiośnie
nie mogłam się powstrzymać, musiałam...
Zaczęło się od odwiedzin biedronki, więc chyba już idzie wiosna :)
sobota, 7 lutego 2015
czwartek, 5 lutego 2015
Bez tytułu
Cóż... Nie wiem nawet, co mam napisać... Znacie ten moment, kiedy świat wali się na głowe?.. To jest właśnie mój moment.
Wierzę w taki jeden fakt, że kiedy coś nie zostało wypowiedziane, to tak naprawdę to nie istnieje. Wiele ludzi się za tym chowa! Nie zdając sobie nawet z tego sprawy.
Coś w tym jest... ( 3 kropki nienawiści) pomimo tego, że np. dwie osoby o czymś wiedzą, czują, to dopóki nikt o tym nie powie głośno, wszyscy udają, że nic się nie dzieje, że tak, być może będzie lepiej. Racja, sama często z tego korzystam. Wiadomo, że póki to 'coś', rozmyte w gąszczu codzienności i innych myśli jest pierdołą, nic złego stać się nie może. A co jeśli to zabrudzenie obiektywu nie jest w cale takie małe? Co jeśli jest lepką, miętową czekoladą?... No właśnie.. Co wtedy?
sobota, 31 stycznia 2015
100 lat
Jeszcze tylko brakuje rycerze na białym koniu... ale żenada...
piątek, 23 stycznia 2015
zima
czwartek, 1 stycznia 2015
na koniec..
Nie wiem czy zmiana ostatniej cyferki zdziała coś w moim życiu, raczej wątpię :) kolejne pół roku będę żyć z 14-stką w głowie, nie jestem ani szczęśliwsza, ani lepiej się z tym nie czuję. Ten ostatni miesiąc, który zawsze wiele dla mnie znaczył, tym razem stracił w moich oczach. Nie odczułam ani świąt, ani sylwestrowej zabawy. Jeśli chodzi o ostatnie, to chyba już tradycja. Może któregoś roku naprawdę się uda, głęboko w to wierzę! No ale co zrobisz? -nic nie zrobisz... a szkoda, bo można było.
Jedyne co bardzo mnie cieszy... Weszłam w ten Nowy Rok ze spokojnym sumieniem i myślę, że dałam radę naprawić wszystko, co ciągnęło się za mną długi czas, a na czym cholernie mi zależało:)
Jaki był rok 2014? -Myślę, że udany, nie mam mu zbyt wiele do zarzucenia, a może nawet wręcz przeciwnie. Czasami musi być okrutnym tyranem, żebyśmy mogli w siebie uwierzyć i zauważyć jak bardzo jesteśmy silni.
