niedziela, 16 listopada 2014

z Alalalala lą


hahahaha, uwielbiam! <3

 selfie :D


te kilka godzin zaliczam do najlepiej spędzonych w ten dziwny weekend :) wprowadziłaś trochę koloru w tą szarą pogodę jaką mamy za oknami i nie mam na myśli tutaj twojej kurtki ani paznokci (chociaż to i tak wychodzi na jedno) :D jestem mega zadowolona i czekam na kolejny!
dziękuję!!!

środa, 12 listopada 2014

108

Jakie to śmieszne, że człowiek musi się porządnie zdenerwować i tak zwana "pałka" musi się przegiąć, żeby wszystko się naprawiło na tak zaskakującym poziomie :) tyle czasu... już raczej każdy się przyzwyczaił, a tu nagłe woow! Nie ukrywam, że się ciesze i może dobrze, że najpierw musiało stać się źle, żeby teraz było dobrze. Fajnie są stare-nowe znajomości :)


i już coraz bliżej do mojego ulubionego czasu... święta!! Sklepy zaczynają wypełniać się świątecznym towarem, wystawy świąteczne, reklamy na ipli i ta pogoda... czuję zimę już w powietrzu :D a co z tego wszystkiego cieszy nas najbardziej? WOLNE!

sobota, 8 listopada 2014

107

więc pierwszy dzień długiego weekendu dobiega końca... ale, ale... wieczorem walka ! :D
-Grzesiu, radze Ci posprzątać ten syf ze stołu!!!

Wczoraj i dziś rano... mega relax, tego właśnie potrzebowałam :)
Jutro rano jeszcze proszę śniadanie do łóżka, haha :D wtedy ten weekend będzie cudoooowny!
















a tym czasem szykowanie i Monika podróżnik leci dalej! :))
 pozytywnie nakręca... uwielbiam!






Mateuszkuuuu!! cały dzień nie miałam jak się do Ciebie odezwać :( dlatego teraz oficjalnie na blogu Wszystkiego najlepszego! <3

piątek, 7 listopada 2014

grzybiarze

 tacy z nas GRZYBiarze ;D

niestety na kolejną serię wypadów musimy poczekać kolejny rok.. a mam naprawdę wielką ochotę na spacer po lesie:) troszeczkę się wyciszyć, pomyśleć, a przy okazji- jak przystało na biologa zainteresować się tym co leży pod nogami :p

Ten tydzień minął mi bardzo szybko, nawet nie wiem kiedy, ale to chyba dobrze. Czym szybciej minie mi ta jesień tym lepiej... oby do zimy! <3


czwartek, 30 października 2014

?

Nie potrafię tego wieczoru opisać swojego nastroju.. najwyraźniej.
Czuję się rozerwana we wszystkie strony świata... cała róża kierunków geograficznych :)
To uczucie, że należę do najszczęśliwszych dziewczyn na świecie, w momencie kiedy akurat nie mam najlepszego humoru.
Czuję się jakbym miała już wszystko, wszystko czego może moja dusza zapragnąć... mimo to bez uśmiechu na twarzy, mam ochotę popłakać się ze szczęścia. Cała ja.
Po prostu nie ma osoby przepełnionej kontrastami bardziej niż ja. Zdecydowanie... I za nie chyba powinnam przeprosić.



sobota, 25 października 2014

bubble tea

uwielbiam! bardzo!
i w tej chwili brakuje mi tylko bubble tea :( nic tak nie poprawia humoru, jak herbatka z żelkami! <3

Ten tydzień był okropny, nie miałam czasu na nic, ciągle męczyła mnie choroba i byłam nie do życia, a obowiązki tylko narosły i utworzyły ogromną górę, której niestety chyba nigdy nie zrównam:(
Właśnie w tej chwili powinnam siedzieć z książkami w rękach i zakuwać, ale na dziś dzień mam inne plany, zdecydowanie inne :D

zdrówko!














ktoś jeszcze to pamięta? :)


niedziela, 5 października 2014

#103

czuję się dobrze, naprawdę dobrze mi.. !



Dziękuję Kochanie za cudowny weekend:* bardzo, bardzo mi się podobał :D budzona rano pocałunkiem wstaję właściwą nogą :)

- Co robisz?
- A idę biegać dookoła domu i wrzeszczeć, że Cię kocham.


A Wam dziękuję za wczorajszy wieczór! :D
meeega! trochę przypomniały mi się wakacje i te nasze zgrupowania. Cobyśmy nie wpadli w jesienną deprechę, musimy powtarzać takie spotkania częściej :P