środa, 6 sierpnia 2014

ZADAR


jednak szybka zmiana planów:) ZADAR! <3
Już coraz bardziej moja niecierpliwość rośnie!

niedziela, 3 sierpnia 2014

Gdzie są granice?

Czymś, co rozkłada mnie na części pierwsze jest perfidia. Bo tylko tak mogę to nazwać. To już nawet nie jest fałsz, ani chęć robienia na złość! Bo w ten sposób mnie to nie rusza.

'Mało kto zasługuje na szacunek,
na miłość jeszcze mniej - Prosty rachunek.
Nie warto miłować innych jak siebie,
bo Ciebie wdepczą w glebę. Właśnie Ciebie.'


i po raz kolejny.. ale teraz w nowej odsłonie, z nowym znaczeniem i nową TWARZĄ :)
"jestem pewien, że wśród nas znajduję się Judasz"

"Świat jest zjebany i pełen nienawiści,
kiedy mi ją dajesz rozdaję ją wszystkim.
Kiedy mi ją dajesz jesteśmy negatywni.
Kiedy nie szanujesz ja nie szanuję bliźnich.
Ty chcesz mnie opluć ja pluję na ciebie
też nie chcę cie podnieść gdy leżysz na glebie.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, frajerze.
Tak samo jak do mnie to trafia do ciebie."

czwartek, 31 lipca 2014

Rijeka


rok temu było cudownie, ale w tym roku wezmę flamaster i skreślę Bałtyk z mapy:)

jeszcze tylko 12 dni !!

i zasypię bloga zdjęciami  <3

Rijeka !

wtorek, 29 lipca 2014

23:13

dzisiaj w trochę innej kolejności


relaks na koniec dnia... dobra muzyka, świeże powietrze i nadchodząca burza.
chyba wszyscy znamy tę piosenkę :) mm..




i na koniec zdjęcie, które lubię najbardziej!
mistrz <3





czwartek, 24 lipca 2014

wtorek, 22 lipca 2014


myślę, że te wakacje będą z paczki tych najlepszych!

a wystarczyło odpowiednie towarzystwo:)
dzięki diabełki :))




środa, 16 lipca 2014



Dlaczego jednych kocha się mimo wszystko, a inni nawet najlepszymi uczynkami nie mogą sobie zasłużyć na miłość? Co naprawdę przemawia do ludzkich serc? Czy uczucia w ogóle mają coś wspólnego ze zdrowym rozsądkiem?
Tak wiele pytań zostaje bez odpowiedzi, a jeszcze więcej ma odpowiedz, ale zbyt długą żeby chciało się w nią zagłębić. Wszystko co mniej skomplikowane- tym lepsze. I tak oto ludzkość doszła do wniosku, że wszystko co proste, jest piękne.
Weźmy na przykład cukierki... wiemy jak smakuje malinowy, ale kombinacja migdałów i cytrusów? Ten smak możemy sobie tylko wyobrażać, w końcu decydujemy się na coś mniej wymyślnego, coś czego nie musimy się bać. Wiemy, że bez migdałowo-cytrusowych cukierków możemy się obejść, bo malinowy jest pyszny mimo, że jego smak znamy na pamięć. Jak zawsze, są szaleńcy, którzy uwielbiają eksperymenty, a z ich miłością jest jak z cukierkami, wszystko na własne życzenie.
I właśnie dlatego jednych kochamy mimo wszystko, a inni nawet ci najciekawsi nie mogą sobie zasłużyć na naszą miłość;)
Ludzie ludziom zgotowali ten los ;)