dzisiaj w trochę innej kolejności
relaks na koniec dnia... dobra muzyka, świeże powietrze i nadchodząca burza.
chyba wszyscy znamy tę piosenkę :) mm..
i na koniec zdjęcie, które lubię najbardziej!
mistrz <3
| Dzień drugi- opalamy się w cieniu i wietrzymy skrzydłaa |
| Trójkąt Bermudzki- przez fascynatów zjawisk paranormalnych uznawany za miejsce wielu niewyjaśnionych zaginięć statków, jachtów i samolotów. Wikipedia nie kłamie! |
| noooodi! <3 |
| gdy Ci smutno, gdy Ci źle, weź nutellę- nażryj się! |
| zdjęcie z ostatniej chwili, podsumowanie.. "lecimy ***** tutaj! nie jest dobrze w ****" by Pojnarek |