niedziela, 8 czerwca 2014

11 BSL, wiecie kogo chciałam tak potraktować na terenowych?;)
obraz idealnie odzwierciedla nasze nastawienie.. my with zoologia vs. botanika:)

Tak ciężkiego weekendu jeszcze dawno nie miałam, ale wspomnienia będę miała niesamowite!
Lasów mam po kokardkę na dłuższy czas, do ślimaków niestety nadal się nie przekonałam, ale dobrze wiedzieć skąd pochodzą moi ulubieńcy:] za to pokochałam nietoperze! <3 i nie ważne, że teraz czuję się jakby ktoś mnie przemielił i wypluł, jutro będę spać do upadłego i zmarnuję cały dzień, a oznaczanie roślin- znienawidziłam jeszcze bardziej... było baaardzo git, naprawdę ! :)
więc teraz czekamy na 25-26 : )




SUMMER<3
i wszędzie dupy :D

wtorek, 27 maja 2014

bachanaliowo

taak, wystarczy dobre towarzystwo.. :* LOVE, LOVE, LOVE





najlepsze zdjęcia na świecie:p optymizm przede wszystkim<3
Szczęście jest przyjemnością wolną od wyrzutów sumienia. Nie mam kompletnie żadnych, więc jestem absolutnie szczęśliwa!

piątek, 16 maja 2014

równowaga

mina zabójcza :)


no to zaczynamy weekend;)
chyba nic specjalnego dziać się nie będzie -niestety- no ale podsumowanie na koniec.
Mimo wszystko bardzo czekałam na ten weekend, muszę w końcu odpocząć psychicznie, a fizycznie wręcz przeciwnie- równowaga musi być! Tak już mam, że po całym tygodniu myślenia, zamartwiania i planowania, na weekend muszę totalnie się odciąć. Najlepiej z dala od ludzi- nie do przesady. Najlepiej zaopatrzyć się w towarzystwo bliskiej nam osoby i razem odciąć się od czynników gorzej wpływających na nasze samopoczucie. Umiar, chyba w każdej dziedzinie życia, jest najlepszym doradcą. Jestem z samej siebie dumna, że potrafię zachować dystans chociaż w tej kwestii.
Osiągnięcie ideału nie jest ani możliwe, ani potrzebne.














sobota, 10 maja 2014

skuterowo, quadowo



weekend uratowany!
Dziękuję jeszcze raz za cudowne sobotnie popołudnie! było boosko!;**
częściej takie wypady proszę:)
a co robimy 21. ? :p
podsumowanie:
fantastyczny dzień, fantastyczny wieczór w fantastycznym towarzystwie!
Grześ zapuszcza brodę, essa! :D

                                                                                                                                                              

a teraz wypijmy za wszystkich, którzy pogubili się we własnych myślach, w ważnych chwilach swojego życia, zdrowie! oby tak dalej;)

czwartek, 8 maja 2014


Wszystko w życiu jest tymczasowe,
więc jeśli coś idzie dobrze
trzeba się cieszyć, bo nie będzie trwać wiecznie,
a jeśli coś idzie źle...
nie martwię się zbyt długo,
przecież to też nie będzie trwać w nieskończoność.

podsumowując, 
uśmiechnij się jutro też będzie ciężki dzień :)

                                                                                                                                                     

jak miło będzie jutro wstawać o 5.30 ! 
aż nie mogę się doczekać
 i w takich sytuacjach ciśnie mi się tylko jedno na usta...
 ale po co..
milczenie jest złotem, czy coś takiego.

wtorek, 6 maja 2014

 
Specjalnie dla Ciebie Harciarrr, pooglądaj sobie moją mordę, bo pewnie znowu za szybko się nie zobaczymy :p

niedziela, 4 maja 2014

czterolistnie

z najcudowniejszym Czupiradłem cioci

 na calutkim świecie <3






Czterolistnie szczęśliwa majóweczka:*
od jutra trzymam mocno kciuki za mojego Agaciorka;**
 powodzenia, tylko mi tam nie uśnij z nudów!






Parody!