wtorek, 8 kwietnia 2014

taaaaki całus dla mojego najcudowniejszego na całej kuli ziemskiej Tomaszka;****
DZIĘKUUUJĘ! <3
Kochany, kochany, kochany <333


w ogóle nie miałam czasu napisać nic na weekend, ale za to muszę przyznać, że był on cudowny! pierwszy grill zaliczony w towarzystwie wyborowym :* pierwsze rolki również na wielki plus ;) ostatnio sami dobrzy ludzie otaczają mnie z każdej strony... i jest mi z tym tak bardzo dobrze! ;) wszystko na razie idzie po mojej myśli (odpukać w niemalowane), entuzjazm aż wylewa mi się uszami !





UŚMIECHNIJ SIĘ!
A kto taki uśmiechnięty był dziś? ;p


sobota, 5 kwietnia 2014


ciąg dalszy przyzwyczajania się do nowego koloru ;)


chociaż nie każdy mój dzień musi być dobry,
 to na pewno w każdym dniu może wydarzyć się coś dobrego!
A dzisiaj zrobiłam bardzo dużo dobrych rzeczy
 i jest mi z tym fantastycznie :)






niedziela, 30 marca 2014

Blondi

Jak powiedziałam, tak też zrobiłam;)
za długo to nie czekałam, ale właśnie o to chodzi... spontan przede wszystkim.


specjalnie dla mej lubej;**






P.S. I love U


czwartek, 27 marca 2014

zmiany,zmiany i jeszcze zmiany

.


Dziś przedostatni dzień, a potem żegnamy... tego nie skomentuję.. dogłębniej.
Myślę, że w związku z takim obrotem spraw, pora na zmiany. Zmiana w życiu-zmiana na głowie. Ale czy nowa fryzura to zawsze dobry pomysł? Tego właśnie nie jestem pewna. Nigdy nie byłam tchórzem w kwestii obcinania moich włosów, chcę radykalnych zmian, jednak przyzwyczaiłam się do tej długości, powiem więcej, czekam aż będą dłuższe.. I tu jest pies pogrzebany. Nie skracać na długości, ale coś zmienić. Grzywka? odpada.. nie po to tyle się męczyłam z jej odrastaniem, żeby teraz znowu ją zrobić. I tak oto jestem przy punkcie wyjścia;)






jeśli lubisz wszystkich to znaczy ,że wszyscy są dla Ciebie obojętni.

piątek, 14 marca 2014

czwartek, 13 marca 2014

niedziela, 9 marca 2014

milkyy!

pogoda na ten weekend zaszczyciła nas przepięknym słoneczkiem! aż chce się żyć! i jeszcze ten Dzień Kobiet... muszę się przyznać, że jeszcze nigdy nie dostałam tyle kwiatów;** 
a od jutra znowu maratonik z nauką;) zobaczymy co wyjdzie z jutrzejszej pracy z Pieniążkiem moim kochanym :p cała noc przed nami, hah !




i pełen chillout..

mózg- to świetna sprawa!

powinien mieć go każdy