taaaaki całus dla mojego najcudowniejszego na całej kuli ziemskiej Tomaszka;****
DZIĘKUUUJĘ! <3
Kochany, kochany, kochany <333
w ogóle nie miałam czasu napisać nic na weekend, ale za to muszę przyznać, że był on cudowny! pierwszy grill zaliczony w towarzystwie wyborowym :* pierwsze rolki również na wielki plus ;) ostatnio sami dobrzy ludzie otaczają mnie z każdej strony... i jest mi z tym tak bardzo dobrze! ;) wszystko na razie idzie po mojej myśli (odpukać w niemalowane), entuzjazm aż wylewa mi się uszami !
UŚMIECHNIJ SIĘ!
A kto taki uśmiechnięty był dziś? ;p
sobota, 5 kwietnia 2014
ciąg dalszy przyzwyczajania się do nowego koloru ;)
chociaż nie każdy mój dzień musi być dobry,
to na pewno w każdym dniu może wydarzyć się coś dobrego!
Dziś przedostatni dzień, a potem żegnamy... tego nie skomentuję.. dogłębniej.
Myślę, że w związku z takim obrotem spraw, pora na zmiany. Zmiana w życiu-zmiana na głowie. Ale czy nowa fryzura to zawsze dobry pomysł? Tego właśnie nie jestem pewna. Nigdy nie byłam tchórzem w kwestii obcinania moich włosów, chcę radykalnych zmian, jednak przyzwyczaiłam się do tej długości, powiem więcej, czekam aż będą dłuższe.. I tu jest pies pogrzebany. Nie skracać na długości, ale coś zmienić. Grzywka? odpada.. nie po to tyle się męczyłam z jej odrastaniem, żeby teraz znowu ją zrobić. I tak oto jestem przy punkcie wyjścia;)
jeśli lubisz wszystkich to znaczy ,że wszyscy są dla Ciebie obojętni.
piątek, 14 marca 2014
WEEKEND!
na słońcu jest rzeczywiście znacznie mniej cienia wiesz?
czwartek, 13 marca 2014
Pamiętaj! Zawsze lepiej jest wejść komuś w drogę, niż w dupę!:)
pogoda na ten weekend zaszczyciła nas przepięknym słoneczkiem! aż chce się żyć! i jeszcze ten Dzień Kobiet... muszę się przyznać, że jeszcze nigdy nie dostałam tyle kwiatów;**
a od jutra znowu maratonik z nauką;) zobaczymy co wyjdzie z jutrzejszej pracy z Pieniążkiem moim kochanym :p cała noc przed nami, hah !