niedziela, 23 lutego 2014
poniedziałek, 17 lutego 2014
piątek, 14 lutego 2014
troche tego, troche tamtego
'Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze.'
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze.'
Ostatnimi czasy dużo się pozmieniało
w moim, życiu…
Niektóre rzeczy traci się, bo samemu
się je wypuściło, a inne odchodzą z własnej nieprzymuszonej
woli. W tej sytuacji ciężko mi powiedzieć jak to było. Wiem
tylko, że na pewno nie wyszło z mojej inicjatywy i to nie po mojej
stronie jest pałeczka. Ale tak to widocznie musiało być i niech
będzie już po wszystkim. Czekam tylko aż nadejdzie wiosna i będę
mogła zająć się sobą… w końcu. Bo tak to przeważnie jest, że
jak się myśli ciągle o wszystkich wokół, to samemu idzie się w
niepamięć. Na szczęście w tej niepamięci pozdawałam wszystko
bez żadnych poprawek i jestem z tego bardzo dumna! Będziemy mogli
nacieszyć się Krk i mam nadzieję, że nie będę póki co,
cierpiała na brak zdjęć.
wtorek, 4 lutego 2014
3/4
taaaaaaką pięęęękną pogodę dzisiaj mieliśmy:))
dzień bardzo pożyteczny! mimo, że obudziłam się jeszcze bardziej zmęczona, niż jak się kładłam
jutro kolejny egzamin z fizyki, co prawda mniej ważny, ale jest i dobrze byłoby go napisać na tyle ile się da!Każdy ma swoje Westerplatte. Coś takiego, czego musi bronić i za nic nie oddać. Nigdy.
poniedziałek, 3 lutego 2014
totalny brak zdjęć po raz 100!
No i kolejny egzamin do przodu.. yeah! jeszcze tylko jeden i Kraków!;*
A dziś leżę i się nie ruszam, sprowadzam się na dobrą drogę do przeobrażenia się w galaretkę...
z poważaniem zabunkrowana w łóżku
czy raczej ten co na zerwanym Cię prowadził na chatę.'
środa, 29 stycznia 2014
jeszcze tylko 2 tygodnie i dużo, dużo nauki.. a potem Kraków Nasz!:)
mrozik chwycił, a ja już chora:(
ale może to by się nie stało, jakby dziecko nie zapomniało czapki:D
mimo to i tak jestem szczęśliwa i zadowolona z wczoraj!
nie ważne, że na zdjęciu nic nie widać.. gdyby komuś nie zamarzł telefon byłoby lepsze:*
zobaczyć taką okazję 1,39 zł-bezcenne. tesco z myślą o studentach;)
nie byłam jednak na tyle odważna
i jutro trzymamy kciuki!<3
a teraz coś, żeby milej się chorowało;)
niedziela, 26 stycznia 2014
oj, ten weekend był cudowny! szkoda tylko, że nie znalazłam jakoś więcej czasu na naukę:) ale dzisiaj zrobię to na pewno! ten śnieg tak na mnie działa, że mogłabym tylko siedzieć w oknie i patrzeć jak sobie prószy, beztrosko, leciutko i niczym się nie przejmuje. I w sumie właśnie na ten weekend tak się czułam, wszystko co złe udało mi się wymazać z pamięci, czerpałam pełnymi garściami z każdej wolnej chwili... wystarczyło tylko się cieszyć!:)
są rzeczy, które nigdy się nam się nie znudzą
i mimo, że znamy je doskonale lubimy do nich wracać
Subskrybuj:
Posty (Atom)




