taaaaka ze mnie szczęściara!;** najcudowniejsze 1,5 roku w moim życiu!:) i już dzień za dniem... stał się ciągiem nieograniczonym, takim który lubimy najbardziej! My i Nasz narcyzm.
smutno mi tylko jak tak sobie myślę, że ja jestem tak soczyście szczęśliwa, a innych spotykają takie nieszczęścia :C hłeee...
a Ty Bieliczku nie daj się tam! i wracaj prędko!:*
środa, 20 listopada 2013
przed Nami pusta droga i nieograniczone możliwości
niedziela, 17 listopada 2013
ostatnimi czasy mam coraz mniej do powiedzenia.. może dlatego, że nikt tego nie słucha, a nawet jak słucha to i tak niczego nie jestem w stanie zmienić. To jest tak jakbym była zamknięta w szklanej kuli, krzyczę, uderzam dłońmi o ściany, a ludzie nie są w stanie tego dojrzeć, a potem niczym swoją mantrę powtarzam 'a nie mówiłam?!'. Świat schodzi na psy, o czym wiadomo nam od dawien dawna. Pomyślałam jednak, że może jakby każdy z nas zamknął usta i zajął się samym sobą, robił co chce i na czym mu zależy, wszystko powoli zmieniłoby barwy i stało się lepsze! Niestety ludzi żyjących tylko w swoim świecie jest mało, a więc doceńmy ich inność i dążmy do idealności.
zdjęcie stare jak świat, no dobra.. może trochę młodsze;p ale póki co nie mogę się doprosić o nowe:(
dużo nowych zmian, dużych zmian! co baardzo mnie cieszy! minus jest tylko taki, że w 100% nie tyczą się mnie, mimo to i tak mi się podoba i myślę jakie zmiany wprowadzić w swoje życie...ajć, ta jesień jest straszna. Staram się wydumać coś, ale przychodzi mi to z wielkim trudem, a nawet nie przychodzi.. bym powiedziała. No cóż, nic na siłę.
W końcu zasłużony weekend, tak bardzo na niego czekałam, a teraz jeszcze bardziej czekam na mojego jutrzejszego gościa.. prosto ze wsi-Wrocław.